Oferty pracy

dołącz do naszego zespołu

pracownik produkcyjny – obsługa drukarek do etykiet

PPHU LARUS zatrudni osobę do obsługi drukarki do etykiet.

  • praca na pełen etat
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Dokumenty aplikacyjne należy przesyłać na adres jaraczewo@larus.pl

kierownik transportu krajowego

PPHU LARUS zatrudni kierownika transportu krajowego.

Obowiązki : planowanie tras, rozliczanie miesięczne kierowców, dbanie o stan techniczny pojazdów, dbanie o prawidłowy przebieg dokumentów

Wymagania : prawo jazdy kat. B, obsługa komputera-pakiet MS Office, MS Excel, rzetelność, wielozadaniowość, komunikatywność.

magazynier chłodni, magazynier mroźni

PPHU LARUS zatrudni magazyniera chłodni (od -4° C do 0° C)
oraz magazyniera mroźni (-25° C)

  • pełen etat,
  • umowa o pracę,
  • system dwuzmianowy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

kierowca kat. C+E

PPHU LARUS zatrudni kierowcę kat. C+E w transporcie krajowym,
  • praca na pełen etat,